Afgelopen vrijdag 6 juni was Techniek Tastbaar® bij Vakcollege Bogerman in Sneek. Mous Waterbeheer was samen met tientallen bedrijven uit de regio aanwezig om jongeren kennis te laten maken met werken in de techniek. En niet alleen de jongeren waren enthousiast, wij zijn als team Mous Waterbeheer ook enthousiast over deze dag.
Op de stand van Mous Waterbeheer konden de jongeren, de meesten in de leeftijd van 10 tot 14 jaar, kennismaken met mechanica en elektrotechniek. Ze konden meer leren over de techniek achter waterbeheer en zelf aan de slag met een elektrotechnische puzzel. En hoewel ze in de meeste gevallen nog nooit een technische tekening hadden gezien, gingen jongens en meiden na wat tips met de puzzel aan de slag. Nadat alles was aangesloten werd de puzzel getest: zou de vlotter het daadwerkelijk doen...? Zo leerden ze ook meer over de werking van een gemaal én werd meteen duidelijk dat ze de puzzel goed hadden gemaakt. We hebben heel veel trotse en glunderende gezichten gezien!
Dank aan Bogerman voor de organisatie en het ontvangst. Was jij erbij afgelopen vrijdag en vond je deze kennismaking met de techniek naar meer smaken? Wil je meer weten over een opleiding in de techniek, of wil je gewoon eens binnenkijken in de werkplaatsen van Mous Waterbeheer? Laat het ons via een mailtje even weten.